stavanger.pl

Weź udział w badaniu naukowym Uniwersytetu im. Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie oraz Uniwersytetu w Bergen.

Aktualności Aktualności Weź udział w badaniu naukowym Uniwersytetu im. Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie oraz Uniwersytetu w Bergen.
Wtorek, 10 Czerwiec 2014 21:08

Weź udział w badaniu naukowym Uniwersytetu im. Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie oraz Uniwersytetu w Bergen.

Napisane przez  Admin
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Uniwersytet im. Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie oraz Uniwersytet w Bergen realizują wspólnie projekt „Polish female migrants and their families – a study of care deficit” (http://polfamigra.umcs.pl/).

 

Celem badań jest rozpoznanie trudności, na jakie napotykają kobiety w kontakcie z dziećmi i/lub rodzicami i/lub dziadkami w okresie swego zatrudnienia za granicą. Praktycznym celem jest opracowanie form i rodzajów pomocy, którą należałoby zorganizować, aby ułatwić kobietom sprawowanie opieki nad dziećmi i/lub rodzicami w czasie ich pobytu poza krajem. Serdecznie zapraszamy do udziału w badaniach panie przebywające w Norwegii, które posiadają w Polsce dzieci w wieku do 18 r.ż. lub rodziców/teściów w wieku 65+. Badania są anonimowe. W celu wypełnienia kwestionariusza ankiety, proszę kliknąć na poniższe łącze: https://www.ankietka.pl/ankieta/137600/polish-female-migrants-and-their-families.html

Wypełnienie ankiety zajmuje około 20 minut. Bardzo dziękujemy za uczestnictwo w badaniach!

Ostatnia aktualizacja: Wtorek, 10 Czerwiec 2014 21:19
Login to post comments

Szukaj